VEŠE pridno zbirajo točke

10.09.2012

Tokrat so naši fantje doma gostili ekipo iz Nove Gorice. Prvi polčas so naši začeli bolj podjetno in si ustvarili veliko število priložnosti, ki pa jih niso uspeli realizirati (dvakrat zadeli okvir vrat), na drugi strani pa so Novo Goričani niso ustvarili prave priložnosti. Nato pa so domačini le zadeli v 27 minuti, ko je po lepi podaji Žagarja, zadel Celar. Drugič pa je novogoriški vratar klonil v 38 min, ko je zadel Žagar. V drugem polčasu pa smo videli dva čisto nova obraza ekip, domače je vodstvo z 2:0 malo uspavalo, gostje pa so »stopili na plin« in zadeli, dvakrat in prišli do izenačenja. Za Novogoričane sta zadela Podvršček (45 min) in Štor (55 min). Naslednja tekma domačih bo v soboto 15. 9. 2012 ob 15:00 v Velesovem,pomerili pa se bodo z ekipo Adria Tow Dekani