Lep nogometni vikend v Šenčurju

18.09.2012

V nedeljskem sončnem popoldnevu sta bili v športnem park v Šenčurju odigrani kadetska in mladinska tekma 2. Slovenske nogometne lige.  Tokratni nasprotnik je bil klub s primorske in sicer nogometni klub Ajdovščina. Kadeti se po drugi zaporedni zmagi lepo vzpenjajo po lestvici .V tretji minuti je za vodstvo domačih poskrbel Kern. Kljub številnim poškodbam,ki jih ima kadetska ekipa so fantje poskrbeli za lep nogomet in razveselili številne navijače,ki so tekmo spremljali s tribun. Rezultat je vse od tretje minute dalje ostal nespremenjen ,tako da so si fantje zasluženo priigrali tri točke. Mladinska ekipa pa je žal morala priznati premoč Ajdovščini,končni rezultat je bil 0:2,strelca za goste sta bila Novak (29.minuta in Žejen (41.minuta).  Naslednjo nedeljo pa nas čaka sosedski derbi z Britofom,kadeti bodo tekmo pričeli ob 14.00 mladinci pa ob 16.00.