Kadeti in mladincido 4 točk

09.10.2012

Tokratni nasprotnik kadetov in mladincev Šenčurja je bila ekipa iz Radomelj. Prvi so na igrišče stopili kadeti,ki  kažejo odlično formo že celo sezono. V 21. minuti je v vodstvo domačo ekipo popeljal  Vindišar Žan, končni rezultat in izid polčasa pa je v 36. minuti postavil  gostujoči igralec Halili Arber.

Da so vse tri točke ostale doma,pa so poskrbeli varovanci trenerja Erika Sadeja.  Odlično strelsko formo že celo sezono kaže  Markišić Elvis in je z 8 zadetki  drugi strelce 2.SMNL. Tokrat je s tremi zadetki poskrbel za zmago nad Radomljam.  Elvis je zadel gostujočo mrežo v 42.,49. in 80. minuti in postavil končni rezultat 3:2.

V 9. krogu,ki bo na razporedu 14.10.2012 se bosta Šenčurski ekipi pomerili z nasprotniki iz Bele Krajne. Želimo jim veliko sreče.