Dob :Gramin Šenčur

22.10.2012

V soboto je bil odigran 12. krog 2. SNL. Ekipa Šenčurja se je tokrat pomerila z Dobom. Gostje so se na težko gostovanje odpravili močno oslabljeni, saj je manjkalo nekaj ključnih igralcev .Zaradi poškodbe sta manjkala Darko Babič in Beni Stjepanovič,Bine Kotnik pa je moral zaradi štirih rumenih kartonov tekmo spremljati s tribune. Šenčurjani povedli v 11. min, ko je po prostem strelu Križaja odbito žogo Domen Košnik potisnil za vratarja Veziroviča. Vendar pa je gostujoče veselje ni  trajalo dolgo,saj so domačini izenačili 5 minut kasneje po zaslugi Krcića. Domačini so prevzeli iniciativo in imeli še nekaj priložnosti, vendar pa so bili gostje bližje zadetku, ko je po strelu Obiakor Henry Chijioke-ja žoga  zadela vratnico. V drugem polčasu so domači hitro povedli po hitrem proti napadu je Stanko s strani lepo našel Klopčiča, ki pa mu ni bilo težko zadeti za vodstvo Doba. Nato so varovanci Braneta Pavlina usmerili vse moči v napad,vendar jim je žal zmanjkalo  časa. V naslednjem 13. krogu 2. SNL bo Šenčur gostil Simer Šampiona,tekma bo odigrana v nedeljo 28.10.2012 ob 14:00.