Krompirjove nogometne počitnice

25.10.2012

Ker se bliža čas Krompirjevih počitnic smo se v klubu odločili,da bomo organizirali nogometne počitnice, ki bodo potekale od ponedeljka (29.10) do petka (2.10). V četrtek bomo zaradi praznika prosti,tako da lahko mirno obiščete grobove.  Če želite, da bodo otrokove počitnice obarvane nogometno izpolnite prijavnico in jo do konca tega tedna odajte svojemu trenerju na treningu.

Plan nogometnih počitnic pa je sledeč: od 8.00 do 9.00 zbor nogometašev ob 9.00 prvi trening do 10.30  sledi malica, po malici pa še drugi trening ,ob 13.00 pa prevzamete otroke v športnem parku Šenčur. V sredo imamo namen obiskati tudi Kranjski bazen,kjer se bodo otroci lahko pozabavali z vodnimi aktivnostmi.

S seboj imejte opremo za trenirati ter čiste superge za telovadnico v sredo pa kopalke in brisačo. Cena nogometnih počitnic je 20€,če sta v družini 2 nogometaša pa 30€. Plačate v ponedeljek na prvem treningu.

Prijavnice s otroci dobili na treningu, lahko pa se prijavit tudi preko e-maila na nogometniklubsencur@gmail.com