Otroci v Šenčurju radi igrajo nogomet

14.05.2009

V meniju ekipe najdete čisto spodaj tudi našo najmlajšo »ekipo«. Krožek je temelj vsakega kluba, v našem klubu je ta temelj izredno trden, saj vsako leto iz krožka za nogomet odloči lepo število otrok, ki nadaljuje z organizirano vadbo. Ko smo pred tremi leti zaposlili trenerja Roberta Zorca, je bila njegova velika naloga, da preko krožka poskuša pridobiti in navdušiti za nogomet čim več otrok iz same občine Šenčur. Tako krožek sedaj že tretje leto deluje po programu mladinskega centra NK Šenčur, letos na dveh OŠ, v Šenčurju in na Olševku. Skupaj imamo v krožku kar 29 fantov in punco, katerim vsak ponedeljek naši trenerji kažejo prve črke nogometne abecede.

Preteklo soboto se je krožek odpravili v Radomlje, kjer so se otroci »igrali nogomet« z vrstniki tamkajšnjega kluba. Rezultatov tekem ni, zmagali so vsi otroci obeh ekip, ki so pokazali lepo nogometno znanje. Veseli nas, da bo večina otrok nadaljevalo s treningi v klubu, kar pomeni, da se nam za prihodnost nogometa v Šenčurju ni potrebno bati.