Stanje v članski ekipi

01.03.2013

Zdravstveno stanje v članski ekipi Garmin Šenčur se poslabšuje. Že dalj časa poškodovanima Luki Jurišiću in Davidu Svibnu so se pridružili novi obrazi. Medtem ko Luka sploh še ne trenira, David opravlja lažje treninge po posebnem programu.

Nova imena z zdravstvenimi težavami pa so: Primož Frantar, Armin Ajdinović in Domen Košnik. Primož ima nekaj težav z zadnjo stegensko mišico in vadi po posebnem programu. Po vsej verjetnosti bo izpustil sobotno pripravljalno tekmo v Trbovljah. Na včerajšnjem treningu pa si je, upajmo da ne težje, desno koleno poškodoval Armin. Želimo mu čim prejšnji povratek na treninge. Manjši udarec na treningu pa je dobil tudi Domen. Glede na njegovo trmo in prizadevnost pa se pričakuje, da bo stisnil zobe in zaigral na jutrišnji tekmi.