Vabilo na pester vikend v Športni park

10.04.2013

Igralci članske, mladinske in kadetske ekipe bodo ta konec tedna še kako potrebovali pomoč navijačev. Zato vsi skupaj vabijo na ogled tekem. V soboto ob 16.00 uri bo članska ekipa Garmin Šenčur igrala proti celjskemu Šampionu. Ekipi na lestvici ločijo le štiri točke. Igralci upajo, da jim bo s pomočjo navijačev uspelo razliko povečati na sedem. S tem bi se oddaljili od tekmecev in lažje zadihali. Večjih težav s poškodbami ni, prav tako ni kaznovanih. Trener Branko Pavlin bo torej imel na razpolago širok igralski kader.

V nedeljo pa bodo nastopili kadeti in mladinci. Kadeti bodo pričeli ob 14.00 uri, mladinci pa dve uri zatem. Oboji se bodo pomerili z ekipo Škofje Loke. Trener Erik Sedej in igralci vabijo navijače na tekmo. Tudi njim bi prišlo prav šest točk.

Še enkrat lepo vabljeni v Športni park!!!