Člani Tinex Šenčur prvaki 3.SNL-zahod

17.05.2009

Člani so s točko proti Radomljam postali prvaki 3.SNL - zahod. Pred nami je bilo razburljivo srečanje v vročem nedeljskem popoldnevu, na solidno pripravljenem igrišču sta se pomerili ekipi z največjim številom točk v spomladanskem delu prvenstva. Že pred začetkom tekme je bil glavni cilj osvojiti točko in postati prvak že dva kroga pred koncem prvenstva. Začetek je kazal na zanimivo in dinamično tekmo. Povedli smo že v šesti minuti, ko je Ovčina dobil žogo s strani in ukanil domačega vratarja med nogami za 0:1. V nadaljevanju se je vročica na igrišču stopnjevala in priložnosti so se kar vrstile tako na eni kot na drugi strani. Lepo priložnost za povišanje rezultata je imel na nogi Stanko a slabo meril. Domača ekipa se je pokazala kod trd in neugoden nasprotnik. Največja nevarnost je pretila iz hitrih proti napadov in prekinitev. Prav iz slednje pa je s pravim evro golom v zgornji vratarjev kot ob koncu polčasa poravnal rezultat na 1:1 domači igralec Lunder.

Drugi polčas je obetal podobno predstavo kot prvi. Po napaki domače ekipe, ki je nepravilno zaustavila Blagojeviča v kazenskem prostoru je Stanko z bele točke zadel za 1:2. Večja posest žoge in želja po igri je bila naša odlika, ki pa ni našla cilja, da bi končala še kakšna žoga za domačim vratarjem. V 70 minuti je domača ekipa postavila končni rezultat na tekmi, po neodločnem posredovanju naših branilcev je domači napadalec prešel tri branilce in zavrnil žogo na drugo stativo, kjer se je sam znašel domači napadalec Dželadini in zadel nebranjeni del mreže za 2:2. Do konca tekme bi lahko še kakšna žogo končala za vratarjevim hrbtom a strelci niso bilo dovolj natančni. V zadovoljstvo obeh ekip se je tekma končala z delitvijo točk. Naša ekipa pa je lahko začela s slavjem, saj smo tudi praktično že osvojili naslov najboljšega v ligi. Čestitke vsem akterjem, ki so prispevali k temu velikemu uspehu.