Britof kot domač teren

09.05.2013

Dan po zmagoslavju mladincev, so svojo pokalno tekmo odigrali tudi člani. Ista ura, isti nasprotnik, isto igrišče. Torej nov spopad sosedskih ekip - Britof : Šenčur.

V tej tekmi je bila ekipa Šenčurja izrazit favorit, kar pa v 1 polčasu vsaj rezultatsko ni bilo vidno. Polčas se je namreč končal 0:0. V drugem delu pa je napadalcem le steklo. Dosegli so osem golov, enega pa tudi prejeli. Strelci za Šenčur so bili po dvakrat Avdić, Bunderla in Križaj enkrat pa sta zadela še Košnik in Henry. Končni rezultat 8:1 za Šenčur, ki bo v finalu pokala igral z ekipo Bleda. Bled v drugi gorenjski ligi prepričljivo vodi in je brez poraza in brez remija. Previdnost ne bo odveč.

Nogometaši pa ob tem vabijo na sobotno domačo tekmo proti ekipi Krke. Tekma bo to soboto ob 17.00 uri. V ekipi Krke igra tudi Košnik Anže, nekdanji igralec Šenčurja. Vsi pa upamo in stiskamo pesti, da bo mlajši od bratov Košnik - Domen zasenčil starejšega brata in pokazal kdo doma nosi hlače.