Članski finale pokala na Bledu

13.05.2013

Članski finale pokala MNZ Gorenjeske bo v sredo 15.05.2013 ob 17.30 na igrišču NK Bled. Med seboj se bosta pomerili domača ekipa NK Bled Hirter in NK Garmin Šenčur. Domačini, ki igrajo v drugi gorenjski ligi bodo še kako trd oreh. V ligi ne poznajo poraza ali remija. Na lestvici so premočno na prvem mestu. Po odigranih dvanajstih krogih imajo 36 točk in gol razliko 43:8!! Že ta podatek bi moral biti opozorilo za varovance trenerja Braneta Pavlina, da bo k tekmi treba pristopiti nadvse resno. Če bo pristop pravi, se lahko nadejamo novega uspeha, v nasprotnem primeru pa se lahko grdo upečemo. Tekma sicer ne prihaja v najbolj ugodnem času, saj Šenčur igra svojo naslednjo prvenstveno tekmo že v petek. Takrat se bodo ob 20.00 uri v Zavrču pomerili z domačim ligašem, ki na lestvici 2.SNL vodi.

Vabljeni na Bled, da po domači prvenstveni zmagi proti Krki pomagate Šenčurju do novega naslova!!!