Kadeti zadeli šestkrat

24.05.2009

Na domačem igrišču so kadeti premagali sosede iz NK KRANJ z visokim rezultatom 6:0. Za kadete so zadeli 2xKorbar, Musić, Čebulj, Kalan ter Medja iz 11m. Kadeti so danes pokazali dobro igro in realizirali priložnosti za zadetek.

Mladinci pa žal igrajo toplo - hladno, tako da so v tekmi, na kateri bi lahko tudi že toretično potrdili obstanek v 2. ligi, izgubili z  1:2. Na tekmi, kjer se je tokrat zbralo lepo število gledalcev,  so v prvem polčasu slabo odigrali prvih 25 min, kar je nasprotnik izkoristil in povedel z 2:0.V drugem polčasu smo znižali izid, ko je zadel Lazović z lepim strelom, imeli več od igre vendar nismo bili natančni pri zaključku napada. Do konca sta še dva kroga,zato si želimo doseči pozitiven rezultat na obeh tekmah.

Dva kroga pred koncem tekmovanja imata ekipi na skupni lestvici tako 9 točk pred Kamnikom in 8 točk pred dansšnjim nasprotnikom iz Kranja