Še en poraz v Novem Mestu

06.07.2013

Po prvi tekmi proti prvoligašu Krki, ki je bila v prvem srečanju občutno boljša (5:1), sta se ekipi ponovno srečali 06.07.13. Tekma se je pričela že v dopoldanskih urah 10:30. V taboru Šenčurja smo si nadejali predvsem popraviti bled vtis s prve tekme. To je kljub rezultatu na drugi tekmi 4:1 za Krko več kot uspelo. Cilj je bil izpolnjen, rezultat pa pač ostaja. Za popravljanje rezultatov bo še dovolj časa, važno je da so fantje prikazali bistveno boljšo igro kot pred parimi dnevi. Če bi bili v zaključkih bolj zbrani in natančni bi se mreža Krke lahko bolj pogosto tresla. Nekateri igralci, ki prihajajo iz mladinskih vrst veliko obetajo. Bo pa z njimi še veliko dela in trener Pavlin bo moral pošteno zavihati rokave, kar pa mu pri visokih temperaturah verjetno ne bo težko. Edini zadetek za Šenčur je dosegla »nova špica« Rok Dolžan. Ob tem velja poudariti, da bo treba nujno poiskati še enega vratarja saj nas Marić nepričakovano zapušča. Želimo mu veliko uspeha pri svojem naslednjem klubu in mogoče še kdaj vrnitev v Šenčur. Prestopni rok bo treba dobro izkoristiti in se okrepiti na šibkih mestih za katera ve trener. Smo za fair play in ne blatenje našega kluba po nekaterih internetnih straneh klubov v »bližnji občini«.