Člani v tretjem krogu pokala Gorenjske

26.09.2013

Članska ekipa Šenčurja se je v dugem krogu pokala Gorenjske kot gost na domačem igrišču pomerila proti ekipi DLN. V večernem terminu je bil izraziti favorit Šenčur, kar je dokazal predvsem v prvem delu. V prvem delu igre so gostje šestkrat premagali vratarja domačih Čepina. Strelci so bili trikrat Kokalj, dvakrat Frantar in enkrat Pavlin. V začetku drugega dela je trener Pavlin opravil tri menjave. Igro so zapustili Pavlin, Košnik in Jerković, priložnost pa so dobili Bitenc, Zukanovič in Šergan. Igra je v drugem polčasu razumljivo nekoliko padla. V 75 minuti je bila opravljena še zadnja menjava v ekipi Šenčurja. Trikratni strelec Kokalj je svoje mesto prepustil Nuniću, ki je po petih minutah igre dosegel zadetek za končnih 0:7.