Remi članov v nemogočih razmerah

30.09.2013

Drugoligaški ples se je nadaljeval z osmim krogom. Tokrat se je ekipa Šenčurja odpravila na  neugodno gostovanje v Črnomelj. V tej tekmi ni bil nasprotnik samo Bela Krajina ampak tudi travnata površina. Domači upravljalci igrišča so se potrudil po najboljših močeh, vendar na igrišč ni bilo moč sestaviti dveh podaj po tleh. Enostavno je bilo vode preveč. Prva obetavna akcija za goste iz Šenčurja se je pojavila v 16 minuti, ko je Nunić poizkusil iz težkega položaja a cilja ni zadel. V 30 minuti je po prodoru Košnika in podaji v sredino Pavlin meril preveč po sredini domačih vrat. V zadnji minuti je še enkrat poizkusil Nunić a je bil strel premalo močan za domačega vratarja. Polčas se je končal 0:0 in z razritim igriščem. Ko je že kazalo, da se bo dež nekoliko umiril je nekaj sekund pred piskom sodnika za pričetek drugega polčasa znova pokazal svojo moč. S tem ni preostalo drugega kot da se žoga ponovno  »nabija« tako z ene kot druge strani. Postajalo je jasno, da bo zadetek moč doseči samo po napaki ene ali druge obrambe. Žoge se je odbijala kot žabica ali pa je že v naslednjem trenutku obstala v vodi. Ob takih razmerah je bilo še dobro, da ni prišlo do poškodb. V drugem delu so imeli domači nekaj več situacij, ki so bile nevarne, vendar je vratar Šmajd svojo mrežo ohranil nedotaknjeno. V tem delu je Pavlin opravil tudi vse tri menjave. Igro so v drugem delu zapustili Tabot, Košnik in Kokalj. Nove moči v šenčurski ekipi pa so bile Markič, Šergan in Zukanovič. Tekma se je končala 0:0 in jo bo treba hitro pozabiti saj ni imela veliko skupnega z nogometom. Že v petek 04.10.2013 ob 19.00 uri v Šenčur prihaja trenutno vodilna ekipa lige Kalcer Radomlje. Vabljeni v čim večjem številu!