Šenčur ostaja strup za vodilne

05.10.2013

V devetem krogu 2 SNL je Šenčur odigral svojo četrto tekmo na domačem igrišču. Tokratni nasprotnik je bila vodilna ekipa Kalcer Radomlje. Tekmo so bolje pričeli domači, ki so imeli nekaj več od igre. Čeprav večjih priložnosti ni bilo pa je v deveti minuti Đurić poizkusil s strelom iz prve a žal neuspešno. Videlo se je, da nobena ekipa ni pripravljena tvegati preveč. V 26 minuti pa prvo veselje domačih. Po lepi podaji Košnika s strani je za vodstvo z 1:0 poskrbel Kokalj. Do konca prvega dela je nato sledilo nekaj obetavnih akcij tako z ene kot druge strani, mreži pa sta ostali nedotaknjeni. Na odmor so domači odšli z minimalno prednostjo. Tudi v prvih minutah drugega dela ni bilo kakšnih večjih priložnosti. Ko je bila v teku 73 minuta je včeraj zelo razpoloženi Košnik lepo prodrl v gostujoči kazenski prostor, kjer ga je vratar Radomelj spodnesel. Na presenečenje vseh prisotnih pa je glavni sodnik pokazal rumeni karton Košotu zaradi »simuliranja«. Toda ta odločitev domačih ni spravila s tira in so že čez nekaj minut po lepi kombinaciji Jerkovića in Nunića zadeli za 2:0. Strelec zadetka je bil Bojan Đurić. Po drugem šoku za vodilno ekipo Radomelj je sledila še priložnost Nunića, ki pa je ostala neizkoriščena. Kar pa Nuna ni zadel v prej omenjeni akciji je popravil v izdihljajih tekme. Po hitrem protinapadu je v svojem slogu zadel za zasluženo domačo zmago 3:0. V naslednjem krogu Šenčur zopet igra na domačem terenu. Tekma bo na sporedu v soboto 12.10.2013 ob 19.00 uri. Navijači vabljeni, da se skupaj oddolžimo ekipi Krškega za poraz v prvem krogu.