Člani v pokalu Gorenjske med štiri

16.10.2013

Članska ekipa Šenčurja se je v zaostali tekmi tretjega kroga pokala Gorenjske na domačem igrišču pomerila z ekipo Velesovega. Domači so potrdili vlogo favorita in zmagali 7:0. S to zmago so se priključili že prej uvrščenim ekipam Šobec Lesce, Zarica Kranj in Kondor Godešič. V prvi postavi so tokrat večinoma zaigrali igralci, ki v prvenstvu ne igrajo veliko. Fantje so bili motivirani in prikazali lepo igro, ki so jo v prvem delu 6x zaključili z lepimi zadetki. Noben ni bil dosežen naključno ali da bi žoga priskakljala v vrata gostov. Eden lepši od drugega. V prvem delu so zadeli Nunić 2x, Košnik, Kern, Šergan in Levstek. Ob polčasu sta v domači garderobi ostala Nunić in Levstek, kasneje pa so igro zapustili še Markič, Košnik in Lukanc. Po visokem vodstvu v prvem delu je igra v drugem delu nekoliko padla. Bilo je še nekaj lepih priložnosti, realizacija pa ni bila več na ravni prvega dela. Edini zadetek v drugem delu je padel v 82 minuti, ko je z enajstih metrov za končnih 7:0 rutinirano zadel Kotnik.