Dod pri članih premočan

09.11.2013

Šenčurska ekipa v 2 SNL se je v regionalnem derbiju 2 SNL  pomerila z bližnjo ekipo iz Doba. Na težkem in razmočenem igrišču, ki je bilo pripravljeno v mejah zmožnosti in truda organizatorja so domači že v začetku prevzeli pobudo. V osmi in deveti minuti so imeli domači  lepi priložnosti za dosego zadetka. To je preprečil vratar Šenčurja Šmajd, ki je oba strela ulovil. Po nekaj minutah je tudi ekipa Šenčurja prikazala namero za dosego gola. Kokalj je takrat meril mimo leve vratnice. V petnajsti minuti pa se je glavni sodnik, g. Jug odločil da zapiska 11m. Kot izušen sodnik v Evropi je bila njegova beseda »zadnja«. In kakor pravijo(mo)  i majstori greše. Domači so povedli z 1:0, kar pa bi gostje do konca prvega dela lahko izenačili. Kotnikov prosti strel je domači vratar lepo ubarnil, zaključek Tabota z glavo pa tudi ni našel cilja.

Na začetku drugega dela je prišlo do prve menjave v ekipi Šenčurja. Igro je zapustil Kokalj, ki ga je nadomestil Košnik. Že Košo je bil prvi, ki je v drugem delu poizkušal s strelom, katerga odbita žoga pa ni dočakala nog Šenčurja. Gostujoči trener je nato opravil naslednjo menjavo. Markiča je zamenjal Beganović. V teku je bila 59. minuta, ko so domači zapravili lepo priložnost, ki pa so jo že v nasledjnji minuti realizirali. Po napakah, ki se ponavljajo  pri netočnih podajah,  so domačini povedli z 2:0. V nadaljevanju je  v igro namesto Levstka vstopil Zukanovič, kar je povzročilo nekaj sprememb v ekipi Šenčurja. Do konca tekme se rezultat ni več spremenil. Ostalo je pri zasluženi zmagi Doba z 2:0. Šenčurju pa vsa podpora za sredin pokalni boj proti ekipi Maribora. Vabljeni v Šenčur v sredo 13.11.2013 ob 18.00 uri!