Člani pričnejo v torek (14.01.2014)

09.01.2014

Članska ekipa Šenčurja bo s treningi pred pričetkom spomladanskega dela sezone v 2. SNL pričela v torek 14.01.2014. V ekipi ostaja nespremenjen trenerski štab, glavni trener Pavlin Branko, njegov pomočnik Grubič Darko in trener vratarjev Alibabić Elvir. Igralski kader zaenkrat ostaja nespremenjen, seveda pa so možni tako odhodi kot prihodi. O vseh morebitnih spremembah v ekipi pa bomo poročali na spletni strani kluba. Prav tako je znanih že nekaj pripravljalnih tekem. Te tekme se bodo več ali manj igrale na umetni travi. Izjema zna biti Lokomotiva Zagreb v Rovinju in če bodo razmere dopuščale Dekani.

Predvideni datumi pripravljalnih tekem:

18.01. NK Lokomotiva Zagreb - NK Šenčur,
28.01. NK Krško - NK Šenčur,
5.2.     NK Medvode - NK Šenčur,
17.2.   NK Krka - NK Šenčur,
20.2.   NK Sava Kranj - NK Šenčur,
23.2.   NK Jadran Dekani - NK Šenčur.

Nekaj terminov je še praznih. Ko bodo znani nasprotniki za preostale termine, bo to seveda objavljeno na spletni strani, kot tudi morebitne spremembe.