Člani pričeli s treningi

15.01.2014

Članska ekipa Šenčurja se je po ponedeljkovi skupni večerji v gostilni Pr Bizjak v torek zbrala na prvem treningu pred nadaljevanjem sezone v 2. SNL. Na prvi delovni dan v letu 2014 se je zbralo 18 igralcev. Nekateri so manjkali zaradi šolskih in službenih obveznosti ter zdravstvenih težav. Veseli  povratek kapetana Janeza Aljančiča po poškodbi ličnice v jesenskem delu sezone v Šmartnem (6. krog 15.09.2013). Že prvi dan je trening krojilo vreme, ki ni bilo niti malo prijazno do nogometašev. Zato je bil trening opravljen v dvorani osnovne šole in pa tamkajšnem fitnesu. Zunanji trenig so opravili samo vratarji. Upajmo, da bo vreme do pričetka sezone usmiljeno in da se bo dalo trenirati na razpoložljivih terenih. Že konec tedna pa se pričnejo prve pripravljalne tekme. Zaenkrat jih je potrjenih šest, pričakuje pa se še kar nekaj dodatnih dvobojev. Do pričetka sezone srečno in predvsem brez poškodb.