Poraz proti Medvodam

06.02.2014

Člani so odigrali svojo tretjo pripravljalno tekmo. Tokratni nasprotnik je bil tretjeligaš iz Medvod. Tekma je bila odigrana na umetni podlagi na Ježici. Vse kar se zadetkov tiče je bilo doseženo že v prvem delu. Igralci Medvod so po strelu od daleč povedli že z 2:0. Strelec je bil nekdanji član Šenčurja Avdić. Do konca prvega dela je za Šenčur znižal Nunić. Mreži se nato do konca srečanja nista več zatresli. Naslednja tekma bo odigrana v soboto v Rovinju. Nasprotnik bo nekdanji jugoslovanski prvoligaš Čelik iz Zenice.

Šenčur prvi polčas: Žlebnik, Zukanovič, Kern, Frantar, Aljančič, Markič, Beganović, Košnik, Nunić, Pajalič, Pavlin. V drugem delu so nastopili še: Ajdovec, Jerković, Beširević, Kokalj, Smajić, Dolžan, Lukanc in Kotnik.