Slaba predstava v Veržeju

16.03.2014

Prvi krog v spomladanskem delu sezone se za člansko ekipo Šenčurja ni izšel po pričakovanju. Bolj kot poraz 2:0 boli slaba predstava brez priložnosti za zadetek. V prvem delu so se igralci Šenčurja še enakovredno kosali z domačini, ki pa si prav tako v prvem delu igre niso ustvarili kakšnih obetavnih situacij za zadetek. Edina omembe vredna situacija je bila v zadnji minuti prvega dela, ko je domači napadalec z glavo meril mimo vrat. Tekma pa je bila odločena v prvih petnajstih minutah nadaljevanja. Najprej je svojega vratarja premagal Pavlin, pet minut zatem pa je za končno zmago poskrbel Lukač. Po vodstvu 2:0 Veržeja sta za Šenčur poizkusila Nunić in Levstek, kar pa je bilo na žalost vse kar so varovanci trenerja Pavlina zmogli na tej tekmi. Naslednja tekma bo v soboto 22.03.2014 ob 15.00 uri v Šenčurju proti Beli Krajini.