Člani poraženi tudi v Krškem

05.05.2014

Člani so se v spomladanskem delu sezone podali na svoje šesto gostovanje in še šestič zapored ostali brez točke. Tokrat je bila premočna sedmouvrščena ekipa Krškega. Na odlično pripravljeni travnati površini sta domačim zadostovali dvakrat dve minuti nezbrane igre Šenčurja. V prvem delu sta bili usodni 5. in 6. minuta, v drugem pa 70. in 72. minuta. V teh štirih črnih minutah so domači zadeli za gladko zmago s 4:1 (2:1). Edini strelec za Šenčur je bil v 8. minuti prvega dela Mako Nunić, ki je podajo Kotnika z glavo preusmeril v domačo mrežo za takrat obetajočih 2:1 za domače. Nalednja tekma v 2.SNL sledi v petek (09.05.), ko v goste prihaja ekipa iz Akarana. Tekma bo ob 19.00 uri. Še pred to tekmo pa bo v sredo (07.05.2014) v Stražišču na sporedu finale Gorenjskega pokala. Nasprotnika Šenčur in Zarica, pričetek tekme pa ob 17.00 uri. Vabljeni v Stražišče!