Veržejski mlin vnovič premočan

18.05.2014

Člani Šenčurja so se v svojem zadnjem gostovanju v sezoni 2014-2014 odpravili v Veržej. Z Veržejem so v letošnji sezoni v ligi igrali že dvakrat in obakrat tudi izgubili. Edino zmago nad Prleki so si priigrali na domačem igrišču v pokalnem tekmovanju. Tradicija je obveljala tudi tokrat, čeprav je kazalo bolje. Prvi del tokratne tekme so dobili gostje iz Šenčurja z 1:0. Kaj lahko pa bi bilo tudi 2:0, saj je strelec edinega gola v prvem delu Nunić, v 22. minuti z 11m zadel prečko. V drugem delu so domači po hitri akciji najprej izenačili, v 77. minuti pa dosegli tudi zmagoviti zadetek za končnih 2:1. Tako se je tudi štirinajsto gostovanje v sezoni končalo z rezultatskim neuspehom. Na gostovanjih so igralci dosegli vsega dve točki in še dobro da obstajajo tudi domače tekme. Zadnja tekma sezone bo v petek 23.05. ob 19.00 uri proti ekipi Šmartno 1928. Vabljeni!