V 2.SKL/SML novih šest točk

19.05.2014

Kadeti in mladinci so v 23. krogu upravičili vlogo favorita proti ekipama Šmartnega iz Ljubljane. Obe domači ekipi sta dosegli prepričljivi zmagi. Kadeti 7:0 (4:0), mladinci pa 5:1 (2:0). Kadeti so se v začetku tekme mučili proti borbenim gostom. Nekaj lepih priložnosti je lepo ubranil vratar gostov. Po zadetku Tominca v 22. minuti pa se je le odprlo. Do konca prvega dela so zadeli še Rakovec, Sirk in Kern. Tudi v drugem delu so bili domači boljši nasprotnik. Za končnih 7:0 so v drugem delu zadeli še Bašič, Kern in Vrtač.

Šenčur: Gregorc Jan, Celar Žiga, Bobnar David, Rozman Kristian (Apostolovski Črt 41'), Sirk Aljoša, Rakovec Nik (Bezovšek Jaka 62'), Ferlan Rok (Vrtač Nik 54'), Ovnik Žan (Celjer Tilen 41'), Jagodic Bašič Luka, Tominc Nejc (Hadžirić Anis 66'), Kern Gregor

Rezervni igralci: Oselj Žiga, Celjer Tilen, Apostolovski Črt, Bezovšek Jaka, Vrtač Nik, Hadžirić Anis

Strelci: 1:0 - Tominc Nejc (22'), 2:0 - Rakovec Nik (28'), 3:0 - Sirk Aljoša (34'), 4:0 - Kern Gregor (36'), 5:0 - Jagodic Bašič Luka (59'), 6:0 - Kern Gregor (62'), 7:0 - Vrtač Nik (75')

Tudi pri mladincih je bil potek srečanja podoben. Dolgo so se domači mučili pred golom gostov. Nekaj kaznovanih in poškodovanih igralcev je le nekoliko vplivalo na igro. Ko pa je Okorn z glavo zadel za 1:0 je tudi mladincem steklo. V zadnji minuti prvega dela je za 2:0 zadel Pajalič. V začetku drugega dela je na 3:0 povišal Vrtač, gostje pa so eno redkih napak v domači obrambi kaznovali v 59. minuti in dosegli častni zadetek. To je nekoliko predramilo domače, ki so prek Grašiča in Bohinca do konca zadeli še dvakrat za končnih 5:1.

Šenčur: Hočevar Matic, Novak Luka, Vrtač Tim, Novak Mitja, Okorn Matic (Blatnik Luka 79'), Strašek Rok, Pajalič Žak, Novak Nejc (Bohinc Jan 65'), Grašič Rok, Puka Jetmir, Pavlinič Žiga (Zorman Maks 55')

Rezervni igralci: Kirov Kire, Zorman Maks, Blatnik Luka, Lipar Jan, Bohinc Jan

Strelci: 1:0 - Okorn Matic (40'), 2:0 - Pajalič Žak (45'), 3:0 - Vrtač Tim (49'), 3:1 - Smrekar Rok (59'), 4:1 - Grašič Rok (77'), 5:1 - Bohinc Jan (90')

Naslednji krog bo odigran v nedeljo 25.05.2014 pri sosedih v Britofu. Tekmi se bosta pričeli ob 15.00 in 17.00 uri. Zaradi bližine igralci v Britofu pričakujejo bučno podporo pri nadaljnem boju za vrh lestvice. Zato v nedeljo vsi vabljeni v Britof!!