Člani za konec lige remizirali

24.05.2014

Članska ekipa Šenčurja je v 2. SNL odigrala zadnjo tekmo v sezoni 2013/2014. Na domačem terenu je bil nasprotnik Šmartno 1928. Sama tekme ni ponudila nekega spektakularnega nogometa. V prvem delu se je igra odvijala na sredini igrišča brez omembe vrednih priložnosti. Tudi drugi del se je pričel v tem slogu. Prišla pa je 58. minuta, ko je po kotu domačih z glavo poiskusil Dolžan, gostujoči branilec pa je žogo pospravil v svoja vrata. Nesrečni strelec je bil Bizjak. Tudi nadaljevanje tekme ni prineslo kakšne spremembe v kakovosti same tekme. Kar pa so gostje podarili domačim so domači vrnili. V 80. minuti je za izenačenje padel še drugi avtogol, nesrečnik pa Jerković. S to tekmo se je sezona  za Šenčur končala. Strokovni štab bo moral izdelati oceno sezone. Cilj Gorenjskega prvaka v pokalu je dosežen, na razpredelnici 2.SNL pa je osmo mesto bistveno nižje od pričakovanega. Kako bo v naslednji sezoni pa boste obveščeni na spletni strani kluba. Hvala vsem za obisk tekem in vas hkrati vabimo da obiščete tudi tekme 2.SKL/SML. Fantje bodo že to nedeljo gostovali v Britofu in potrebujejo pomoč iz tribun za vrh lige.