Športno aktivne počitnice

23.06.2014

V Športnem parku Šenčur in na letnem bazenu v Kranju lahko vašemu otroku ponudimo zabaven, igriv, brezskrben in varen športni teden v družbi njegovih sovrstnikov, saj je navsezadnje razigran in razposajen otrok naše in vaše zadovoljstvo.

• 1. termin od 30.6 do 4.7 2014
  • 2. termin od 25.8 do 29.8 2014

Poletne Športne počitnice so namenjene otrokom od 6.-12. leta starosti. Naše druženje se bo pričelo vsak dan od 7.30 do 9:00 in vse do 16:00 ure. Vsem prijavljenim bomo  s pestrim programom naredili zabavne in kar se da zanimive počitnice. Otroke oddate in poberete v športnem parku Šenčur!

Vaše otroke čaka prijetna in varna zabava ter dobra družba. Program je zasnovan tako, za deklice kot za dečke.

Nogometni program:

Nogometni program je namenjen vsem otrokom , ki bi  radi preživeli počitnice z nogometno žogo in se pri tem zabavali in naučili novih nogometnih vrlin. Nogometni program bo potekal kot vsa leta :

• nogomet
  • nogomet na mivki
  • bodyzorbing
  • nogometno tekmovanje
  • plavanje na Kranjskem bazenu

Za brezskrbno uživanje bodo otroci potrebovali športno opremo ( kratko majico in hlače, 2-para nogavic  ter kopačke ali športne copate, kopalno brisačo in kremo za sončenje, OBVEZNO SVOJO NOGOMETNO ŽOGO)

Vse informacije (tudi informacije o načinu plačila) dobite pri MITJU ROZMANU (GSM: 040 415 747) .

Športno aktivni program

Športno aktivni program bo prilagojen za vse starosti tako za deklice kot dečke. V dopoldanskem delu otrokom nudimo tečaj rolanja in kolesarjenja, kjer bodo otroci izpopolnili svoje znanje rolanja in kolesarjenja v naravi. Rolanje bo potekalo na šolskem asfaltnem igrišču, kolesarili pa bomo po gozdnih poteh v okolici Šenčurja. Spoznali se bodo tudi s pump-trackom, ki je osnova za nadaljnje oblike kolesarjenja. Vadba bo potekala pod vodstvom izkušenih kolesarskih in rolarskih učiteljev. Pred kosilom pa nas čaka še ena športna aktivnost  in sicer bodo otroci lahko izbirali med:

• atletika
  • igre z žogo (ciljanje muhic, med dvema ognjama, itd.)
  • nogomet
  • rokomet
  • bodyzorbing
  • košarka
  • plezanje (če bo na voljo)
  • odbojka na mivki itd.

V popoldanskem času skupaj s skupino nogometašev odidemo na Kranjski bazen.

Za brezskrbno uživanje bodo otroci potrebovali športno opremo (rolarje,kolo, kratko majico in hlače, 2-para nogavic,  športne copate, kopalno brisačo, pokrivalo, sončna očala in  kremo za sončenje).

Ne pozabite na zaščitno opremo: ščitniki, čelade,komolčnimi, kolenčniki.

Športno aktivni program bo izveden v primeru zadostnega števila prijav. Obvestimo vas najkasneje do 24.6 2014

CENA nogometnega in športno aktivnega programa:

85 EUR (120€ skupaj, če sta iz iste družine dva, tretji je gratis) - cena vključuje 5 dnevne počitnice, 5x prevoz in obisk bazena v Kranju,  kosilo, pijača, malica, športni rekviziti, trenerje + darilo).

Prijavnina se bo plačala v enkratnem znesku prvi dan športnih počitnic.

Otroci se lahko udeležijo kateri koli dan aktivnih počitnic, cena posameznega dneva je 20€.

Izpolnjeno prijavnico pošljete po mailu(nogometniklubsencur@gmail.com), ki jo dobite na spletni strani:http://www.sportnodrustvo-sencur.si/  najkasneje do petka 20.06.2014

PRIJAVNICA:Prijavnica.docx

V PRIMERU,DA SE VAM PRIJAVNCA NE ODPRE V CELOTI, NA ISTI E-MAIL POŠLJITE  SAMO PODATKE IN NA KATERI TERMIN PRIJAVLJATE SVOJEGA MALČKA.

S klikom na podčrtano Prijavnico  se vam bo odprl wordov dokument, kjer izpolnite vse podatke in potem ta dokument pošljete na e-mail: nogometniklubsencur@gmail.com

Če boste imeli s prijavo problem, me lahko pokličete kateri koli dan v tednu (Mitja 040 415 747)

Športno aktivne počitnice potekajo že 9 leto, spodaj pa si lahko pogledate tudi nekaj utrinkov iz preteklih let.

Vsakodnevno kopanje v Kranjskem bazenu

Zabavne igre ob bazenu

Zmagovalci dnevnega tekmovanja za nagrado prejmejo sladled

Igra nogometa na mivki

Po dopoldanskih in pred odhodom na bazen aktivnostih se je potrebno okrepčati s kosilom.

Učenje rolanja

Body Zorbing kjer otroci uživajo  na svoj način

Vodne igre

Nogomet