Šenčur v 2.SKL/SML na koncu drugi

09.06.2014

Igralci Šenčurja v 2.SKL/SML so se v zadnjem krogu na domačem igrišču pomerili z Belo Krajino. Borba za prvo mesto in s tem napredovanje v prvo ligo je bila izgubljena že pred časom. Tako sta bili zadnji tekmi zgolj formalnost za potrditev drugega mesta na skupni lestvici. Na koncu so kadeti končali na četrtem, mladinci pa na tretjem mestu.

Kadeti so proti Beli Krajini do vrha napolnili mrežo nasprotnikov. Že v prvem polčasu so dosegli sedem zadetkov. To jih ni upavalo in so v drugem delu tekme dosegli še devet golov in s tem prepričljivo in visoko zmago 16:0 (7:0). Ta pa bi bila lahko še precej višja, saj so imeli domači še veliko "smrtnih priložnosti". Kakšen zadetek bi lahko dosegli tudi gostje a je vse poiskuse domači vratar Oselj uspešno ukrotil.

Šenčur : Bela krajina Kolpa 16:0 (7:0)

Šenčur: Oselj Žiga, Celar Žiga (Bohinc Jan 41'), Bobnar David, Rozman Kristian, Sirk Aljoša, Celjer Tilen, Kern Gregor, Ovnik Žan (Vehovec Žan 41'), Hadžirić Anis, Tominc Nejc, Jagodic Bašič Luka

Rezervni igralci: Vehovec Žan, Bohinc Jan

Strelci: 1:0 - Hadžirić Anis (5'), 2:0 - Hadžirić Anis (11'), 3:0 - Ovnik Žan (12'), 4:0 - Jagodic Bašič Luka (21'), 5:0 - Hadžirić Anis (27'), 6:0 - Tominc Nejc (32'), 7:0 - Tominc Nejc (37'), 8:0 - Jagodic Bašič Luka (42'), 9:0 - Jagodic Bašič Luka (43'), 10:0 - Hadžirić Anis (44'), 11:0 - Tominc Nejc (51'), 12:0 - Kern Gregor (56'), 13:0 - Tominc Nejc (60'), 14:0 - Jagodic Bašič Luka (69'), 15:0 - Jagodic Bašič Luka (76'), 16:0 - Kern Gregor (80')

Pri tekmi mladincev se takšnega rezultata ni pričakovalo. Prvi so povedli gostje. Domači so v zaključku prvega dela z zadetkoma Straška in Puke prišli v vodstvo in s tem dobili polčas z 2:1. V prvi minuti drugega dela je na 3:1 povišal Grašič. Ko je že kazalo na lep zaključek tekme pa je na sceno stopil glavni sodnik, ki tekme ni znal mirno pripeljati do konca. Z nekaj nerazumnimi odločitvami je spodbudil goste, ki so družno z njim uspeli sprovocirati domače. Plod tega so bili trije rdeči kartoni v domači ekipi in eden pri gostih. Gostje so številčno prednost izkoristili v zadnjh dveh minutah in prišli do točke. Na koncu bi se radi zahvalili vsem navijačem, ki so celo sezono bodrili fante tako na domačih kot gostujočih tekmah.

Šenčur : Bela krajina 3:3 (2:1)

Šenčur: Gregorc Jan, Gašperlin Rok, Novak Mitja, Vrtačnik Tilen, Strašek Rok, Novak Luka, Novak Nejc, Grašič Rok (Dobnikar Tilen 67'), Puka Jetmir, Vrtač Tim, Zupančič Jure (Mubi Žan 62')

Rezervni igralci: Gorjanec Denis, Pavlinič Žiga, Dobnikar Tilen, Mubi Žan, Hočevar Matic

Strelci: 0:1 - Jedrinovič Dejan (12'), 1:1 - Strašek Rok (41'), 2:1 - Puka Jetmir (45'), 3:1 - Grašič Rok (46'), 3:2 - Potokar Matej (88'), 3:3 - Potokar Matej (90')

Rumeni kartoni: Puka Jetmir (11'), Novak Mitja (21'), Čović Arnel (62')

Rdeci kartoni: Mubi Žan (65'), Novak Mitja (75'), Puka Jetmir (79'), Vidic Jan (79')