POLNI IZKUPIČEK KADETOV IN MLADINCEV

08.06.2009

V zadnjem krogu sta obe ekipi zabeležili zmagi,vendar so mladinci brez boja na igrišču dosegli zmago.Gostje iz Ljubljane so prišli samo z 7 igralci,tako da je bila tekma registrirana (3:0).Kadeti so nadigrali goste in zadeli petkrat gostojočo mrežo,čeprav smo bili oslabljeni zaradi kartonov (Bulič,Vrhovšek,Korbar,Košnik) so igralci pokazali odlično igro.Kalan je bil prvi polčas prava uganka za gostujoče branilce.Najprej je zadel za vodstvo 1:0,nato je bil nad njim storjen prekršek za najstrožjo kazen,ki jo je realiziral Medja,v naslednjem napadu je izigral dva branilca in podal Musiću,ki je zadel pravi evro-< gol.V drugem polčasu smo povišali iz prekinitve,kjer je bil uspešen Borišek.Končni rezultat pa je postavil Musić.Gostje so imeli v prvem polčasu dve priložnosti enkrat so zadeli prečko,pri drugi priložnosti pa je Zaletelj odlično odreagiral in mreža je ostala nedotaknjena.Kadeti so neporaženi že 6 tekem in škoda da je že konec prvenstva.Mladinci pa bodo v tem tednu pomagali v kvalifikacijskih tekmah članom iz Hrastja za obstanek v 1.GČL.Ob tej priložnosti čestitamo igralcem in trenerjem za dosežen cilj,ki je bil zastavljen pred sezono.