Člani poraženi v Kopru 4:0 (2:0)

26.07.2014

Ekipa Šenčurja se je tokrat pomerila s prvoligašem Luko Koper. Na glavnem igrišču v Kopru so domači odigrali z igralci, ki prejšnji dan proti Neftčiju niso igrali, bodisi so imeli manjšo minutažo. V prvem delu prvega polčasa je bila igra enakovredna. Šenčurjani so si ustvarili nekaj obetavnih situacij, ki pa jih niso realizirali. Domači so v 28. minuti izkoristili nesporazum pri izvedbi prostega strela Šenčurjanov. S hitro podajo v globino na desno stran so prišli do strela in z diagonalnim strelom zadeli dolgi kot vratarja Žlebnika. Drugi zadetek je padel malo pred koncem polčasa, ko je Pučko prodrl po levi strani in lepo zavrnil žogo na 16 metrov. Domačemu strelcu ni bilo težko zatresti mreže Šenčurja za 2:0. V drugem delu je trener Pavlin opravil nekaj menjav in tempo igre Šenčurja je padel. Domači so v zadnjih dvanajstih minutah še dvakrat zadeli. Najprej so lepo izvedli prosti strel. Žoga je poletela preko zidu in vratar Deronja je bil brez moči. Za 4:0 pa so Koprčani zadeli s strelom pod prečko. Naslednja tekma bo v sredo 30.07. ob 18.00 v Šenčurju, nasprotnik pa tretjeligaš Ilirija.