U15 SNL Z ZMAGO 2.KROGU

22.08.2014

V sredo dne,20.08.2014 ob 17.30 na Jesenicah je bil odigran 2.krog v 1SNL U15 - ZAHOD,kjer so   zmagali z rezultatom 1:4.Skozi celotno srečanje smo bili boljši nasprotnik od domačinov.V začetku srečanja je bila prisotna nervoza s tem pa tudi nepovezana igra. V nadaljevnaju smo povedli po dosojeni 11m nad Veselom Maticom,kjer pa je kapetan Knific Jaka realiziral ponujeno priložnost.V nadaljevanju tekme smo imeli 2 priložnosti za povišanje rezultata prvo priložnost je imel Vesel Matic,kasneje pa še  Štern Vid,ko sta se sama znajdla pred vrati domačega vratarja,vendar sta bila premalo zbrana,da bi realizirala ponujene priložnoosti s tem pa tudi povišanje rezultata v našo korist.Zopet je obveljalo pravilo,kdor ga ne da ga dobi.Domačini so izenačili izdi iz prekinitve,po naši nezbranosti v fazi obrambe.Do konca 1.polčasa pa se rezultat ni spremenil.Med polčasom je trener,Milan Gogić dal napotke igralcem za nadaljevanje srečanja.V 2.polčasu smo povedli,kjer je Vesel Matic v 1.min 2.polčasa  realiziral ponujeno priložnost iz protinapada,ter povišal vodstvo z rezultatom 1:2.Čez 3 min pa smo po prekinitvi iz prostega strela povišali rezultat 1:3,kjer je odbito žogo domačega vratarja popspravil žogo v mrežo Kozelj Aleš,ter omogočil mirno nadaljevanje igre v našo korist.V nadaljevanju tekme  smo nadzirali potek igre v našo korist.Igralci pa so prikazali organizirano in discplinirano igro z velikim motivom po zmagi.V končnici tekme pa smo zvišali rezultat 1:4 po prekinitvi iz prostega strela,kjer je kapetan Knific Jaka z pravim projektilom zatresel mrežo domačinov in postavil končni rezultat.Igralci si zaslužijo pohvale za prikazano igro,ter so si  z zasluženo zmago divignili samozavest za nadaljevanje prvenstva.Pravega veselja in počika ne bo,ker nas v soboto v Velesovem ob 17.30 čaka nasprotnik Tolmin - Idrija,ki so po  2 krogih zabeležili zmagi proti Jesenicam in Biljam.Zvesti navijači pa ste vabljeni na ogled tekme.