U15 po dveh tekmah neuspesni

01.09.2014

V sredo bi morali odigrati 4.krog proti Britof doma,pa so sodniki odločili da tekme ne bo zaradi neurejenega igrišča za tekmo,tako da so gostje zmagali brez boja.V soboto pa smo gostovali v Gorici,ter izgubili 4:0.V prvem polčasu smo se dobro upirali domačinom,vendar v zaključku popustili,ter prejeli zadetek in rezultat polčasa.V drugem polčasu pa smo imeli težave z poškodbami,tako da so vsi igralci dobili priložnost za igro.V zaključku tekme pa so domačini kaznovali naše napake in zatresli našo mrežo še 3 x krat in tako zasluženo zmagali.Domačini so se bolje znajdli na igrišču z umetno travo,ter izkoriščal naše prilagajane na igralno površino.Naslednjo tekmo igramo doma v sredo ob 18.00 uri proti Interblocku.Gledalci ste vljudno vabljeni na ogled tekme.