ČLANSKA EKIPA TINEX ŠENČUR 2017/18

seznam članske ekipe Šenčurja za sezono 2020/2021:

Fende Gašper

Hvasti Luka

Iglič Anže

Jogić Ervin

Kačar Miha

Kokalj Samo

Markič Luka

Repnik Gašper

Rozman Kristian

Šink Luka

Vrečič Lenart

Resman Jakob

Kukavica Gašper

Babnik Miha

Đukić Darko

Varl Boštjan

Stanko Vlado

Čarman Djuran Simon

Prvi zbor ekipe in s tem tudi začetek priprav bo 06.07.2020 v Šenčurju. Takrat bo predstavljen tudi način dela in vse kar se dotika prihajajoče sezone.

Članski ekipi bodo priključeni tudi nekateri mladinci, ki bodo v prihodnje aktivno vključeni v proces članskega treninga. O imenih se bomo odločali v sodelovanju z mladinskim trenerjem, s katerim bomo poizkusili ustrezno koordinirati delovanje obeh ekip.

Imenovani igralci do konca v najkrajšem možnem času trenerju na el. naslov dejannis@hotmail.com posredujejo kontaktne podatke ( tel. št., elektronski naslov), ki bodo v prihodnje uporabljeni za namen komunikacije.

Več o nadaljnjih korakih in pred-pripravi ( tekaški del, ki ga bodo igralci do prvega dne priprav opravili v lastni režiji) pa v korespondenci, ki sledi.

Vsem igralcem, ki jih ni na seznamu se NK Šenčur zahvaljuje za prispevek v preteklih letih in jim hkrati želi veliko uspehov in športne sreče na njihovi poti.