Mladinci U19

 

Predstavitev ekipe 

Vratar

 
Vrtač Žan 1999

Branilci

 
Bezovšek Jaka 1998
Vreček Matej 1999 
Šmid Klavdij 1999 
Krek Luka 1999 
Gašpirc Kristjan 1999 
Končan Nejc  1998 
Vehovec Žan 1998

Vezisti

 
Boncelj Uroš 1999 
Celjer Tilen 1998 
Ovnik Žan 1998
Konjar Urban 1999 
Družinec Domen 1999 
Marič Tilen 1999 

Napadalci

 
Žagar Grega 1999 
Rakovec Janez 1999 
Prestor Jan 1999 
   
   

NAROČILO OPREME:

popravek!!!!

V PRVOTNEM OBVESTILU JE BILO OBJAVLJENO, DA JE PAKET A OBVEZEN ZA VSE SELEKCIJE. GLEDE NA TO, DA MLADINCI VSE TEKME IGRAJO V KLUBSKI OPREMI OZ. DRESIH JE TUDI OPCIJA A ZA MLADINSKO EKIPO NEOBVEZNA OZ. STVAR IZBIRE POSAMEZNIKA.

LP,TRENER

V nogometnem klubu Šenčur smo se odločili za menjavo opremljevalca športne opreme. V spodnjem letaku si lahko ogledate dva paketa, ki smo jih pripravili za vaše nogometaše.

V pripetem dokumentu vas lepo prosim, če si vse skupaj ogledate in mi, v primeru da se odločite za nakup, izpolnjeno naročilnico v najkrajšem možnem času prinesete na trening.

Oprema_NK_Sencur_Sportika.docx

Obvestila trenerja  

POGOVORI OB ZAKLJUČKU SEZONE, seznam:

12.06., ponedeljek:

  • Družinec Domen 16:40h - 17:00h
  • Prestor Jan17:00h - 17:20h
  • Šmid Klavdij 17:20h - 17:40h
  • Vreček Matej 17:40h - 18:00h

14.06., sreda

  • Konjar Urban 16.20h - 16.40h
  • Boncelj Uroš 16.40h - 17.00h
  • Krek Luka 17.00h - 17.20h
  • Žagar Grega 17.20h - 17.40h
  • Vrtač Žan 17.40h - 18:00h

____________________________________________________________________________

V zadnjem času je vse več govora o protidopinških testiranjih in pravilih za nogometne klube, ki jih predpisuje NZS. Ta pravila veljajo tudi za naše tekmovanje in zato vas, v izogib morebitnim sankcijam in neprijetnim situacijam prosim, če si preberete navodila in objavljene dokumente.

Predvsem to velja za terapevtske izjeme ( TI), ki morajo biti do naslednje sezone urejene skladno s priloženimi obrazci ( astmatiki ) in morajo biti obvezno registrirane in zabeležene na strani SLOADO.

O vseh ostalih izjemah, prepovedanih substancah, prehranskih dopolnilih ter posledicah dopinga se lahko informirate v priloženem dokumentu.

Pomembno je, da se zavedate:

  • Športnik morajo vedno preveriti pri svoji mednarodni zvezi katere dodatne snovi in postopki so prepovedani v njihovi športni panogi.
  • Prav tako morajo športnik obvestiti osebnega zdravnika, da v njegovi športni panogi veljajo specifična pravila.


Če športnik ni prepričan, kaj določen izdelek vsebuje, naj ga ne vzame, dokler ni prepričan, da ne vsebuje prepovedanih snovi. Nevednost ni nikoli izgovor!

PRILOGE ( OBVEZNO BRANJE):

PREPOVEDANE SNOVI

NAVODILA ZA TERAPEVTSKO IZJEMO (predvsem velja za astmatike), obrazec TI:ObrazecTI1.pdf

PRIROČNIK ( OBVEZNO BRANJE)

ZANIMIVOST ( KOLIKO ČASA OSTAJAJO STVARI V KRVI, URINU...)

POSLEDICE ZA KLUB, MOŠTVO: KAZNI_OB_KRSENJU_PRAVIL_MOSTVO_KLUB.docx

lp,trener

Kontaktni podatki

TRENER:

  • mobi; DEJAN NIŠANDŽIČ - 031 340 640  

Prosil bi vse igralce, da me prek sms-ov obveščajo o morebitnih odsotnostih s treningov (navedi razlog)!!

Treningi za vratarje: Andrej Troha - 040 212 124

Treningi v tednu od 12.06.- 18.06.2017

DAN   URA

PONEDELJEK 12.06.

 

18:00H - 19:30H, PRED TEM RAZGOVORI PO SEZNAMU ZGORAJ

TOREK 13.06.

 

PROSTO

SREDA 14.06.

  TEKMA S ČLANI,RAZGOVORI

ČETRTEK 15.06.

 

SPOROČIM NAKNADNO

PETEK 16.06.

  PROSTO do julija

SOBOTA 17.06.

  PROSTO do julija
NEDELJA 18.06.   PROSTO do julija

Rezultati sezona 2016/2017

Datum

Tekma

Rezultat

1. krog 20.08.2016 Jadran Dekani :Šenčur  0:3 ( 0:2)
2. krog 28.08.2016 Šenčur : Ilirija 1911 Extra-Lux  2:5 ( 0:2)
3. krog 31.08.2015 Brinje Grosuplje : Šenčur  4:0 (1:0)
4. krog 03.09.2016 Brda Dobrovo :Šenčur  2:0 (1:0)
5. krog 11.09.2016 Šenčur:Kalcer Radomlje  1:2  (1:1)
6. krog 18.09.2016 NK Svoboda:Šenčur  3:2 (1:0)
7. krog 25.09.2016 Šenčur:Izola  4:0 (1:0)
8. krog 02.10.2016 Dob:Šenčur  
9. krog 09.10.2016 Šenčur:Bilje  
10. krog 16.10.2016 Šenčur : Jadran Dekani  
11. krog 23.10.2016 Ilirija 1911 Extra-Lux  
12. krog 30.10.2016 Šenčur : Brinje Grosuplje                      
13. krog 06.11.2016            Šenčur:Brda Dobrovo  
14. krog 13.11.2016 Kalcer Radomlje : Šenčur  
15. krog 20.11.2016 Šenčur:NK Svoboda  
16. krog 19.03.2016 Izola :Šenčur  
17. krog 25.03.2016 Šenčur:Dob  
18. krog 02.04.2016 ND Bilje :Šenčur  
19. krog 09.04.2016    
20. krog 15.04.2016    
21. krog 23.04.2016    
22. krog 30.04.2016    
23. krog 03.05.2016    
24. krog 07.05.2016    
25. krog 14.05.2016    
26. krog 21.05.2016    
27. krog 27.05.2017    
POKAL MNZG