Šenčur utonil v Dravinji

12.09.2014

Članska ekipa Šenčurja se je v prvenstveni tekmi pomerila z neposrednim tekmecem iz Slovenskih Konjic. Tekma je bila odigrana v težkih razmerah, ki jih je skozi tekmo nenehno slabšalo deževno vreme. Strokovni štab je pričakoval vse prej  to kar se je zgodilo. Gostje so že v začetku pokazali svoj namen, Najprej je domači vratar Žlebnik ubranil strel, zatem pa so Konjičani merili mimo vrat. Tudi naslednji poiskus je bil gosujoči. Z lepo obrambo se je izkazal domači vratar Žlebnik. Po uvodnih mintah so se sprostili tudi domači. V kratkem razmerju je najprej poiskusil Ljubijankić, še lepša priložnost pa je splavala po vodi po inderektnem prostem strelu. Domači strel z okoli 10 m rahlo z leve strani niso izkoristili. Guberac je imel v zadnjih minutah tudi izredno priložnost, ki pa je na žalost splavala po vodi. V drugem delu je Pavlin najprej zadel prečko vrat Dravinje. Kar domači niso izkoristli so Konjičani že v naslednjem napadu po napaki Šenčurskih obrambnih igralcev kaznovali. 0:1 za goste. Sledile so samo še črne minute do konca tekmee. Po vodilnem zadetku gostov je Markič dobil drugi rumeni karton in s tem pot v slačilnico. S tem je domača že tako neprepričljiva igra popolnoma razpadla. Gostje so do konca povsem dotolki domače in si s še štirimi zadetki priigrali zanesljivo zmago z 0:5. Vzrok za debakl bo treba poiskati v domači ekipi, veliko pa je povedala že tišina v domači garderobi po končani tekmi. Ne ostane drugega kot glave gor in iskati točke v naslednih tekmah.