Po 4- porazih neodločen rezultat

21.09.2014

Po 4 zaporednih porazih proti Gorici,Interblocku,Domžalam,Bravo so igralci zabeležili remi proti Krki na domači tekmi.Kljub 4 porazom je ekipa kvalitetno trenirala,ter odpravila napake iz prejšnjih tekem.V 8 krogu pa smo gostili Krko iz Novega mesta,ter remizirali z rezultatom 3:3.V prvem polčasu smo vodili 3:1,vendar smo se preveč opustili in dovolili nasprotniku prelahke zadetke.V drugem polčasu pa smo prikazali bolj čvrsto in disciplinirano igro,z nekaj priložnostimi za zadetek.Gostje so tudi imeli svoje priložnosti,vendar niso bili zbrani v zaključku.V naslednjem krogu gostujemo v Biljah in sicer v nedeljo ob 11.00.Zbor za tekmo je ob 8.00 v Šenčurju,na tekmo pa se bomo odpravili z avtobusom.