U7 s polno paro

11.08.2009 Posebno pozornost vsako leto posvetimo najmlajši tekmovalni selekciji u7. Letos je to letnik 2002, ki je že na uvodnem treningu pokazal, da gre za nadarjeno generacijo fantov. Najmlajša selekcija ima poseben pomen za klub saj pomeni osnovni temelj nogometne šole iz katerega črpamo nogometno mladost in prihodnost našega kluba. Vhod pa je seveda posledica dobrega dela v šolskem programu, zato naš klub posebno pozornost posveča tudi otrokom prvega razreda v času pouka. In lansko leto smo bili uspešni saj smo uspeli za nogomet navdušiti veliko fantov med katerimi pa je opazno tudi veliko nogometnega talenta. Sedaj pa jih čaka učenje in igranje nogometa (brez poudarka na tekmovanju) in za prihodnost našega kluba se ne bo bati. Zato na tem mestu vabimo še ostale naj se čim prej pridružijo naši ekipi in jim želimo posebno dobrodošlico v našem klubu.