Odličen drugoligaški štart

01.09.2009 Lep in zanimiv športni popoldan v športnem parku Šenčur so začinili  številni gledalci in zanimiv nogomet z veliko zadetki in nogometne dramatike. V Šenčurju se trudimo vzpostaviti prave pogoje za nemoteno zdravo delovno okolje in cilji nikakor niso vezani na maksimalen rezultat. To pa ne velja za vrhunska športnike in trenerje, ki morajo imeti visoke motive in pohvaliti moramo obe ekipi s trenerjema vred, da so v prvem krogu pokazali pravi pristop in željo, ki je na koncu malo presenetljivo a povsem zasluženo prinesla kar šest točk. Vendar ostati je potrebno z nogami trdno na tleh, saj nam je takšen uspeh prineslo neumornmo garanje na terenu od prve do zadnje minute. Pravi izpit zrelosti pa bo že drugi krog v Izoli, kamor potujeta ekipi jutri. O kadetski tekmi ste si lahko prebrali poročilo v posebnem članku pa tu omenimo še mladinsko srečanje. Tekma je bila zelo dinamična in prvi polčas je padlo precej zadetkov po napakah obeh obramb. Šenčur je povedel nato pa dvakrat lovil in ulovil prednost gostov v enakovredni tekmi. Drugi polčas pa so Šenčurjani uspeli stopiti na plin in odločili tekmo v prvih 15. minutah z dvema zadetkoma. Boljšo igro v drugem delu pa smo kronali s končnih 6 : 3. To je bil pravi gorenjski derbi, ki je v napredku nogometašev pomenil ogromno izkušnjo. Gostom želimo veliko uspeha v nadaljevanju prvenstva, tokrat pa smo slavili mi in dokazali, da gre na Šenčur Velesovo resno računati v drugoligaški konkurenci. Čestitke igralcem in trenerjema Gogiču ter Štumbergerju za uspešen uvod v sezono, ki bo še kako zanimiva.