VABLJENI NA ČLANSKO TEKMO

11.09.2009 Članska ekipa ima kar nekaj težav s poškodbami vendar je včasih to tudi priložnost, da več pokažejo tisti, ki do sedaj niso bili v prvem planu. In to so pokazali na prijateljski tekmi med tednom, ko so se enakopravno zoperstavili Rudarju iz Velenja, ki je ena močnejših ekip naše prve lige. Zato verjamemo v uspeh tudi proti nogometašem iz Šentjurja. Z novimi tremi točkami pa bi si zagotovili precej bolj mirno nadaljevanje v nadaljevanju prvenstva, ko bo vsaka točka štela za krmarjenje v mirnih vodah. Imeti drugoligaški nogomet v tako majhnem kraju kot je Šenčur je lep uspeh in potrditev športnih usmeritev nogometnih delavcev- Poleg tega pa darilo Šenčurjanom in okoličanom, da imajo priložnost v svoji neposredni bližini spremljati kvalitetne nogometne tekme. Zakaj si ne bi popestrili začetek prostega vikenda z ogledom nogometne tekme, nam pa pomagali z vzdušjem, da osvajamo točke in tudi naslednje leto ponudimo kvalitetno športno vsebino vam na vpogled. Zato vabljeni v športni park ob 18.00 uri, saj nogomet ustvarjamo tudi za vaše zadovoljstvo.