13.09.2009

Velesovo, 13.9.2009

Šenčur Velesovo : Bravo Publikum = 0:3 (0:0)

KOMENTAR

Prvič smo odigrali domačo tekmo na igrišču v Velesovem, kjer se je v lepem in sončnem vremenu zbralo veliko gledalecev. V prvem polčasu smo se pogumno zoperestavili proti prvemu favoritu prvenstva. Igrali smo borbeno in nepopustljivo in po 40 minutah je bil rezultat še vedno 0:0. Po odmoru pa smo ponovno nekoliko zaspali in nasprotnik je vse bolj pritiskal na naša vrata. Po igranju z roko je sledil predložek pred naša vrata, kjer smo si gol zabili kar sami. Po tem pa je sledila še nerazumna poteza našega igralca, ki si je popolnoma zasluženo prislužil rdeči karton, kar je bilo popolnoma nepotrebno in naša igra je nato dokončno razpadla (takega obnašanja v tej ekipi ne sme biti in ga tudi ne bo). Tako je zmaga zasluženo odšla v Ljubljano, sami pa bomo točke iskali na naslednji tekmi, ki jo igramo v nedeljo, 20.9.2009 v Trbovljah.

Trener : Luka Štumberger