ONŠ ŠENČUR ŽE TRENIRA

25.09.2009 Vhod nogometnih nadobudnežev je bistvo nogometnega preživetja in prihodnosti našega kluba. Delu v šolskem nogometu se imamo zahvaliti, da uspevamo v tako majhnem okolju zagotoviti solidno število nogometašev za naše ekipe. To pa ni prav lahko in samo dobremu delu se lahko zahvalimo, da v naših vrstah konča velik procent fantov iz šolskih klopi.Tudi letos smo opravili demonstracije nogometa in delo v krožkih se je že začelo. Ponovno smo že na začetku zbrali lepo število otrok, ki želijo postati nogometaši in potrudili se bomo, da bi v nogometu čim več njih tudi ostalo.Robi Zorec s svojimi sodelavci pa je tista gonilna sila, čigar preteklo delo se že pozna v vseh selekcijah. Treningi so se že začeli in vsi skupaj tudi preko te strani želimo veliko dobrodošlico novim članom v našo nogometno družino!