Počitnic je konec - krožek nadaljuje

03.11.2009

Dober mesec in pol lahko vsak ponedeljek in sredo spremljamo najmlajše v urah nogometnega krožka. Letos je v krožek vpisano 24 otrok, večina so prvošolčki, nekaj pa je tudi mlajših. Presenetil nas je odziv otrok iz OŠ Voklo, letos je iz te šole kar 10 fantov. Klub skrbi, da se vsako leto na novo postavijo »temelji«. Trojka, ki bo letos skrbela, da bodo otroci čim bolj uživali v nogometni igri so Tilen, Aleš in Robi, ki je kot vodja programa in klubski profi sestavil program, ki je tej starosti otrok pisan na kožo. Elementarne in štafetne igre navajanje na žogo, ter igra trojk so najpomembnejše »sestavine« programa. Kmalu bodo ti fantje v pravih dresih že igrali prve prijateljske tekme v obliki 3:3.

Še zmeraj pa medse sprejmemo tudi vse,ki niso od prvega dne z nami, pa bi radi igrali nogomet. Ponedeljek in sreda sta torej dneva za krožkarje!