Zimski žogobrc

07.12.2009 Zimsko obdobje je specifično po tem, da ni regionalnega tekmovanja po kategorijah, za ostale vrste tekmovanj pa je potrebno vložiti velika finančna sredstva. in ker so ta v vseh klubih omejena je tudi igranja nogometa manj kot med sezono. Mi se s tem nismo sprijaznili in igramo nogomet tudi več kot med sezono samo. Zimski žogobrc pa je postal priljubljeno tekmovanje znotraj kluba, ki ima svoj učinek tudi na nogometno tehniko tako, kot ga je imel včasih ulični nogomet iz katerega so prihajala velika nogometna imena preteklosti in s katerim se hvalijo tudi v Braziliji kot pomembno prednostjo v tehničnem znanju pred ostalimi. Majhno igrišče, veliko število dotikov in hitra igra je sinonim tudi za naše tekmovanje in mešana ekipa u9 in u8 je odigrala že drugi krog. Otroci so navdušeni, trenerji pa zadovoljni saj se napredek v nogometni spretnosti že kaže pri igralcih zato se vsi skupaj že veselimo naslednjega kroga zimskega žogobrca!