Držimo pesti za Jana

24.12.2009

Pred nami je največji družinski praznik, božič, ki ga praviloma praznujemo doma, v krogu svoje družine. Že drugo leto zapored pa to, žal, ni dano Janu, članu naše kadetske ekipe. Spomladi preteklega leta je namreč zbolel in zato veliko časa preživi na onkološkem oddelku pediatrične klinike. Vodstvo kluba je z njegovo mami Ireno redno v stiku, prav tako pa tudi nekateri Janovi prijatelji. Pošiljajo ji SMS sporočila z najboljšimi željami in pozitivnimi mislimi, ki naj pomagajo Janu premagati bolezen. Nemalo kdo bi želel Jana tudi obiskati, žal, pa zaenkrat to ni mogoče.

Vsi, ki Jana dobro ali pa morda le bežno poznate, mu lahko pošljete voščilnico na domači naslov ali pa preko SMS sporočila (številko dobite pri Robiju), ki naj mu bo vzpodbuda, da v tem boju ni sam.

Jan, drži se! Mi smo s tabo!

Tvoji prijatelji iz NK Šenčur