Novost pri delu

24.02.2010 Internet je medij prihodnosti in sedanjosti, njegova uporaba na vseh področjih pa je vedno večja. Na Norveškem so razvili zanimiv program, ki ga že uporabljajo ne le v Evropi ampak tudi drugje po svetu. Glavni cilj tega programa je omogočiti dostop do organiziranega dela in kvalitetnih vsebin treniranja tudi nogometno manj razvitim deželam. Resda to nekaj stane ampak denar v primerjavi s tem, kaj ta program nudi ni vržen stran. V našem klubu smo se odločili, da gremo v korak s časom in ga peizkusijo štiri mlajše selekcije. Trenerji Robert Zorc kot vodja strokovnega dela v klubu, Rajko Korent, Matjaž Nabernik in Aleš Ošljak so tisti, ki bodo po pol leta dali oceno o koristnosti uporabe tega programa. Prvi vtis po predstavitvi uporabnosti pa je bil pri trenerjih dobro sprejet. Dejstvo, da ta program omogoča uporabo že sestavljenih vaj vrhunskih trenerjev, kot lastno kreacijo z vgrajenim2D in 3D grafičnim orodjem je zagotovilo, da nam bo program prinesel kar nekaj novosti pri našem delu. V Šenčurju se trudimo, da sledimo strokovnim kriterijem pri delu in hodimo v korak s časom.