Mednarodni obisk v Šenčurju

11.03.2010 Najprej so si ogledali trening v šenčurski telovadnici naših najmlajših, kjer jih je prvi sprejel predsednik Bojan Vidmar. Ekipa U-6 je predstavila način treninga in igranja 3:3. Robi Zorec je s sodelavcema predstavil zanimivo nogometno vsebino. Po treningu najmlajših so na igrišče stopili še igralci ekipe U-7, mi pa smo kmalu odšli v prostore kluba, kjer je Rajko Korent pripravil manjše predavanje na temo organiziranosti in filozofije našega kluba, ki je bila pri Finskih gostih sprejeta z zanimanjem, saj so imeli ogromno vprašanj in predavanje se je razvilo v zanimivo debato o nogometu. Z vsebino in principi našega dela so bili zelo zadovoljni in prosili tudi za pisni izvod zanimivega predavanja, ki jim ga bomo dostavili po elektronski pošti. Takšna srečanja so pomembna in zanimiva še posebej, če izmenjamo mnenja in izkušnje s tujimi predstavniki in pri nas bodo za takšna srečanja vedno odprta vrata. Ob vsem tem pa godijo pohvale finskih gostov za videno v našem klubu, nam pa dajejo nov zagon za še boljše delo, saj vemo, da smo na pravi poti.Tudi tuji gostje pa so ugotovili, da bi z več podpore gospodaskih in političnih subjektov okolja naš športni kolektiv deloval še boljše in upamo, da bodo tudi naši pomembneži ugotovili, da je obstoj takšne ustanove pravo bogastvo za družbo v kateri deluje in jo izboljšuje na vseh področjih.