JUTRI (sobota) STARŠI NA IZPOPOLNJEVANJU

12.03.2010 Jutri ob 10.30 v pisarni nogometnega kluba Šenčur pričakujemo prve slušatelje našega izobraževanja. Izobražujemo se trenerji in sodniki tudi predsedniki klubov z direktorji imajo občasne posvete tudi o delu z mladimi, ker napačen pristop lahko prinese več škode kot koristi. Do sedaj pa nismo izobraževali staršev, ki so nehote vključeni v športno dogajanje zaradi svojega otroka in zelo prav je, da tudi sami poznajo večino problematike, da otroku ne pokvarijo športnih užitkov in napredka tako na športnem področju kot vzgojno osebnostnem z neprimernimi potezami. Skratka jutri začnemo z temama OTROCI IN ŠPORT, ter z predstavitvijo življensko pomembnega programa za vsak športni klub OTROŠKA NOGOMETNA ŠOLA ŠENČUR. V drugem sklopu 20.03.planiramo temi ZDRAVA IN ŠPORTNA PREHRANA ter POJAVNE OBLIKE NOGOMETNE IGRE, da boste izvedeli, zakaj in kdaj otroci začnejo z 1:1 in končajo z 11:11. V zadnjem sklopu v prvi soboti aprila pa se bomo pogovarjali o prvi pomoči ob različnih pojavih, ki se lahko zgodijo na treningih, opravili pa bomo tudi kratek predstavitveni trening slušateljev skupaj s svojimi otroci. Vabljeni na zanimivo strokovno vsebino, ki jo bomo glede na izkušnje iz prvega tečaja dopolnjevali v naslednjih zato ste prvi obiskovalci nekaj posebnega. Vabljeni v čim večjem številu.