POPOLN IZKUPIČEK MLADINCEV IN KADETOV

03.04.2018
Selekciji U19 in U17 sta včeraj v športnem parku odigrali tekmi 18.kroga. Nasprotnik pa Izola.
Prvi so na zelenico stopili kadeti in znova pokazali požtrvovalno igro z veliko priložnosti. V 25.min je za zasluženo vodstvo rumenih poskrbel Benjamin Samardžič. Isti igralec je pred polčasom zadel za 2:0. A gostje so v zadnji min prvega dela zadeli iz prostega strela in znižali. V nadaljevanju smo spremljali le ekipo Šenčurja, ki je zapravljala priložnost za priložnostjo a mreža gostov se še ni zatresila. Vse do 74. minute ko je za končnih 3:1 zadel Matija Čarman Djuran. Kadetska ekipa v spomladanjskem delu še ne pozna poraza.

Tudi mladinci so nastopili odlično in vrstnike iz Izole premagali z visokih 4:0. Šenčur je v vodstvo v 33.minuti popeljal Žagar. V 55. minuti je povišal Babič. V 60. minuti so domači vodili že z 3:0, potem ko je v polno meril Nunar. Končnih 4:0 je v 85.minuti z svojim drugim zadetkom na tekmi postavil Babič.