ČLANI IGUBILI POMEMBNO TEKMO NA BLEDU

09.04.2018
Ekipa Tinex Šenčurja je v soboto gostovala na Bledu kjer je bil na sporedu 18.krog v 3.SNL.
Naši člani so imeli lepo priložnost, da z zmago povsem ujamejo vodilni Bled a se ni izšlo po naših željah.
V prvem polasu smo spremljali izenačeno srečanje brez večjih priložnosti.  Obe ekipi sta si pripravili nekaj polpriložnosti a semafor ob polčasu je kazal 0:0. V drugem delu je ekipa Tinex Šenčurja nastopila bolj odločno si priigrala nekaj priložnosti a v 55. minuti so gostje prišli do "prestrogo" dosojenega prostega strela iz 17 metrov. Prosti strel je Matic Pečnik še obranil a se je žoga odbila  in za vodstvo Bleda jo je spretno v mrežo poslal Armin Pašič.  V nadeljevanju je ekipa Tinex Šenčurja pritisnila proti vratom Bleda in si priigrala nekaj lepih priložnosti. V 85. je vse kazalo, da bo Šenčur vendarle izenačil a je iz golove črte žogo izbil branilec Bleda. Gostje so v tem času prežali na protinapade. Rezultat se do konca tekme ni spremenil in Tinex Šenčur je po 23. oktobru doživel prvi poraz.

V soboto ob 18.uri v športnem parku gostimo Kolpo.