ČLANI ZMAGALI PROTI LESCAM, U19 IN U17 POLOVIČNO USPEŠNI

15.05.2018
Darijan Matič na klopi Tinex Šenčurja debitiral z zmago

V prvem polčasu smo v športnem parku spremljali dokaj enakovredno predstavo. Domače je v vodstvo popeljal Aleksandar Kocič. Gostje so si v nadeljevanju pripravili nekaj polpriložnosti, eno tudi spremenili v zadetek in polčas se je končal z 1:1. V drugem delu so rumeni pritisnili proti vratom Lesc in bili boljši nasprotnik. Šenčur je v vodstvo popeljal Grega Kern. Nekaj minut za tem sta lepo akcijo odigrala naša dva mladinca, ki sta tokrat nastopila za člansko ekipo. Šmid je lepo našel Nosana, ki je povišal vodstvo Šenčurja. V nadaljevanju se je med strelce vpisal še Jogič, ki je zadel iz razdalje za končnih 4:1. Članska ekipa se v soboto odpravlja na gostovanje v Ivančno Gorico.

Selekciji U19 in U17 sta gostovali v Ajdovščini pri Primorju. Kadeti, ki v spomladanskem delu dobro nastopajo in pridno zbirajo točke so tokrat doživeli poraz z 2:1. Mladinci pa so znova zmagali. Tokrat so bili boljši od Primorja z 4:1. Selekcija kadetov trenutno zaseda 4.mesto, mladinci so 7. Na skupni lestvici pa selekciji zasedata 6.mesto. V petek v športnem parku gostimo Bilje.